Geokumaş Bayimiz Olmak İster Misiniz?

geokumaş

Geobera tarafından üretimi yapılan geokumaşların birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Kontrollü olarak üretimi yapılan bu ürünler, fabrika şartlarında titizlikle üretilmektedir. Ulaşım ile ilgili yapılan projelerde genellikle geoteknik problemlerle karşılaşılmaktadır. Geobera tarafından üretilen bu ürünler sayesinde müşterilerimiz satın aldıkların ürünlerde teknik üstünlük, inşaat süresini kısaltma, malzemede gelişim, malzemede tedarik edilebilirlik ve çevresel duyarlılık gibi birçok avantaja sahip olmaktadırlar.

Geobera olarak merkez ofisimiz İstanbul’da bulunmaktadır. Sizler de bizimle çalışmak ve bayimiz olmak istemez misiniz? Belirmemiz gerekir ki geokumaş ürünlerimiz üzerine bayilik yaptığınız takdirde dünya pazarı iş yapma imkanına sahip olacaksınız. Çünkü Geobera üretim alanında günlük yaklaşık 15 ton üretim yapmaktadır. Yılda ortalama 4.500 ton tekstil telefini, kendi makina parkuru ile işleyerek iğnelenmiş dokusuz yüzeyler üretimini sürdürmektedir. Firmamız yalnızca ülkemizde değil, uluslararası kuruluşların projelerine geokumaş ürünleriyle hizmet sunmaktadır. Sizler de bayimiz olarak müşterilerimize güven, kaliteli ürünler, işçilik ve müşteri memnuniyeti sunmak ve aynı zamanda kazanım sağlamak istiyorsanız bize ulaşın!

Geokumaş Kurulumu Nasıl Yapılmaktadır?

geokumaş kurulumu

Geokumaş bundan yıllar öncesinde üretilmemekte olup inşaat alanlarında hayatımıza kolaylık sağlayacak arayışlar içerisindeydik. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren geokumaşların sağladığı faydalar oldukça fazladır. Özellikle inşaat firmaları tarafından tercih edilen geokumaşlarımız, zeminlerin inşaata hazırlanması açısından büyük önem teşkil etmektedir.

Çünkü Geobera olarak benimsemiş olduğumuz misyon; bir yapının temeli ne kadar sağlam olursa, o yapı o kadar fazla ve uzun ömürlü ayakta kalabilir ve zarar gören kimse olmaz. Geobera olarak bu misyon ile üretimlerimizi yapmaktayız. Bu sayede yalnızca ülkemizde değil, dünyanın birçok alanında lider konumda bulunmaktayız. Kazanımlarımız ve kazançlarımız yalnızca kendi firmamıza değil, aynı zamanda bayilik verdiğimiz firmalarımıza da büyük kazançlar sağlamaktayız.

İnşaat mühendisleri zemin mekaniğinde geokumaş ürünlerimizi tercih etmektedirler. Bunun sebebi Geobera tarafından üretilen kumaşların ucuz, kalıcı ve uzun ömürlü olmasıdır. Geokumaş ürünlerimizi kullanan inşaat firmaları hem maliyet hem de kazanç açısından büyük faydalar görmüşlerdir. Geobera tarafından üretilen geokuşmalar; takviye fonksiyonu, koruma fonksiyonu, ayırma fonksiyonu, drenaj fonksiyonu ve filtre fonksiyonuna sahiptir. Çoğu inşaat projelerinde kullanılmaktadır.

Geobera tarafından üretilen geokumaşlar UV ışınlarına dayanıklıdır. Asit, bakteri ve alkali gibi mikroorganizmalara karşı dayanıklı olması nedeniyle uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra çekme, kopma uzama ve delinmeye karşı dayanıklı olduğundan su yalıtımlarında oldukça fazla tercih edilen bir üründür. Zamanla toprak içerisinde değişir ve toprakla bir bütün haline gelir. Bu durum firmamız tarafından üretilen geokumaşların dayanıklı bir yapısı olduğunu göstermektedir. Su altında kullanılsa ve sürekli ıslak kalsa dahi zarar görmez ve herhangi bir olumsuz etkisi olmaz. Aksine etkisi 10 kat daha fazla artmaktadır. Filtre-drenaj kompleks fonksiyonlarında oldukça tercih edilir. Daha önce de belirtmiş olduğumuz üzere inşaat sektörü tarafından ürünlerimiz oldukça tercih edilir. Çünkü firmamız tarafından üretilen geokumaşlar yerleşeceği zemininin mukavemetini arttırır ve üzerine yapılacak olan yapının dayanıklı ve sağlam olmasını sağlar.

Geokumaşların bir değil birden fazla uygulama alanı bulunmaktadır. Uygulama ve geokumaş kurulumu yapılırken titizlikle çalışılması gerekmektedir. Öncelikle geokumaşların koruma mı, yalıtım mı , ayırma mı, güçlendirme mi, filtrasyon mu ya da drenaj için mi yapılacağının tespit edilmesi gerekir. Belirlendikten sonra farklı kritere göre hareket edilmelidir.

Ancak temel olarak geokumaşın yerleştirileceği zeminin düz olmalıdır. Öncelikle zemin düz değilse düzleştirme işlemleri yapılmalıdır. Siz değerli müşterilerimiz yapılarınızı meydana getirirken sağlam ve dayanıklı olmasını istiyorsanız, geokumaşlarınızı doğru yerden tedarik etmeniz gerekmektedir. Çalışacağınız firmanın malzemeyi doğru biçimde ve kaliteli bir şekilde elde etmesi gerekmektedir. Bunun için çalışacağınız firma konusunda mutlaka titiz bir araştırma yapmalısınız. Doğru geokumaşı bulmazsanız, saymış olduğumuz geokumaş faydalarının hiçbirinden yararlanamazsınız. Bilindiği üzere bir yapının sağlam olmasındaki en önemli etken temelidir. Temelinde kullanılan ürünlerin kaliteli olması zemini tutması oldukça önemlidir. Sizler de yaptığınız yapıların uzun yıllar dayanıklı olmasını istiyorsanız, bize ulaşabilirsiniz!

Geokumaş Maliyeti

geokumaş maliyeti

Geobera, inşaat ile ilgili her alanda müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Son teknolojiyle üretilen geokumaş ürünleri üreterek zemin ve duvarların daha korunaklı ve sağlam bir yapıya kavuşturmaktadır. Günümüz inşaat firmaları, işlerini büyük oranda kolaylaştırması ve üretilen ürünlerin yıllarca kullanılabilmesi açısından Geobera’yı tercih etmektedir. Çünkü Geobera insanların can ve mal güvenliğini emniyet altına alan geokumaş ürünler üreterek dünyanın birçok bölgesi ile ticaret yapaktadır. Firmamız en son teknolojiye sahip makinesi ve uzman personeliyle üretimini gerçekleştirdiği geokumaşlar sayesinde dünyanın birçok ülkesinde müşteriye sahiptir. Bu yüzden belirmek gerekir ki geokumaş bayimiz olmanız size çok şey kazandıracaktır!

Geokumaş maliyeti, genellikle malzemelerin özelliklerine ve ayrıca boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Geokumaşların üretiminde son derce titiz davranılması gerekmektedir. Üretimde yüksek kalite ürünler kullanılması, aynı zamanda alanında uzman personellerin süreci ürütmesi gerekmektedir. Tüm bu hususlar geokumaş maliyetini etkilemektedir. Bu nedenle geotekstil kumaş maliyeti hakkında net bir bilgi vermek mümkün değildir. Eğer sizler de geokumaş ürünlerimize sahip olmak istiyorsanız ve bu ürünleri alanında lider bir firma olan Geobera’dan satın almak istiyorsanız, hemen bizimle 0 (212) 678 13 13 numaramızdan iletişime geçebilir ve detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Geobera firması olarak deneyimli ekibimiz ve uzman takım arkadaşlarımız, bununla birlikte firmamızda bulunan son teknoloji ürünlerimiz ve kaliteli ürünlerimiz ile sizlere en iyi ve en kısa sürede hizmet sağlamak için çalışmaktayız. Aklınıza takılan herhangi bir soruda müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve bu sürece siz de dâhil olabilirsiniz.