Geotekstil Keçe ile Çevreyi Koruyalım!

geotekstil keçe

Geotesktil keçe sert ve sağlam bir yapıya sahiptir. Bu nedenle oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Belirtmek gerekir ki geotekstil keçenin uygulaması oldukça kolaydır. Geotekstil ürünleri çevre dostu ürünleridir. Ağırlıkları oldukça düşüktür ve yüksek dayanıklılığa sahiptir. Geotekstil keçe istenilen her alanda kullanılabilmektedir. Her alanda kullanılabilmesinin en önemli nedenlerinden bir tanesi de çok kolay şekillendirilebilir ve renklendirilebilir olmasından kaynaklanmaktadır.

Firmamız Geobera tarafından üretilen geotekstil keçeler, çevre dostu ürünlerdir. Sizler de çevreyi korumak ve daha sağlıklı bir yaşam sürmek istiyorsanız, firmamız tarafından üretilen bu ürünlerimiz tam size göre!

Geotekstil Keçe Nedir?

geotekstil-keçe-fiyatı

Geotekstil keçe, her alanda kullanılabilen ancak genellikle inşaat uygulamalarında tercih edilen, çevre dostu tekstil malzemeleridir. Geotesktil keçeler isteğinize göre farklı gramajlarda üretilmektedir. Yalnızca gramajını değil dokumaları veya dokumasız olarak formlarını da isteğinize göre belirleyebilirsiniz. Genellikle 100 m2 veya 200 m2 uzunlukta ve 150 gr, 250 gr, 300 gr, 400 gr’lık rulolar halinde üretimi yapılmaktadır.

Geobera olarak sizin istekleriniz bizim önceliğimizdir. Dolayısıyla sahip olmak istediğiniz geotesktil keçe ürünlerinin gramajını ve uzunluklarını dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Sizin belirtmiş olduğunuz gramaj ve ölçüler doğrultusunda ürünlerimiz en hızlı ve en kaliteli şekilde üretilecektir.

Geotekstil Keçe Nerelerde Kullanılmaktadır?

Geotekstil keçe ne işe yarar diye merak ediyorsanız, yazımızı okumaya devam edin! Yukarıda da belirtmiş olduğumuz üzere, geotekstil keçeler olukça geniş bir kullanıma sahiptir. Geniş bir kullanıma sahip olmasındaki en önemli etken ise homojen bir yapıda olmasıdır. Örnek vermek gerekirse; inşaat sektörlerinde, geoteknik mühendisliği ile ilgili her konuda ve aynı zamanda zeminin kaymasını önlemek amacıyla kullanılmaktadır.

Ayrıca; ayakkabı sanayilerinde, ısı ve yalım sistemleri ile ilgili işlemlerde, baraj su kanalları ve göletlerle ilgili işlemlerde, Demiryolları, ray döşeme ve ray yenileme işleri ile ilgili hususlarda, otoparklarda, otoyollar bağlantı yolları orman yolları ile ilgili konularda kullanılmaktadır.

Bunun yanı sıra en önemli kullanım inşaat alanlarında olan kullanımdır. Firmamıza geotekstil keçe üretimi için en çok talep gelen alan inşaat sektörüdür. Geotekstil keçeler inşaat alanlarında genellikle toprağın kalitesini iyileştirmek amacıyla kullanılmaktadır. Kullanılamayacak olan toprak üzerlerinde firmamız tarafından üretilen geotekstil keçeler kullanılıp sorunlu alan ortadan kaldırılmaktadır.

Başka bir kullanım alanı ise karayollarıdır. Karayollarında meydana gelen çökme ve bozulma durumlarında üretmiş olduğumuz geotekstil keçeler tabaka olarak kullanılmaktadır. Sizler de yapılarınızdaki bozulmaları önlemek ve meydana gelen zararları onarmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Firmamız sadece yurt içinde değil, yurt dışında da oldukça tercih edilen geotekstil keçe üreticilerinin başında gelmektedir. Sizler de bize ulaşarak kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

Geotekstil Keçe Üreticileri

geotekstil-keçe-üreticileri

Geotekstil keçe üreticileri arasında Geobera sektörde lider konumda bulunmaktadır. Geobera üretmiş olduğu ürünleri son teknoloji sistemler ile üretmektedir. Üretmiş olduğumuz ürünler yüksek performanslı ve dayanıklı ürünlerdir. Siz değerli müşterilerimize yüksek performanslı ürünler üretmek en büyük amaçlarımızdan bir tanesidir.

Firmamız tarafından üretilen ürünler, uluslararası alanda tanınmış olup hem ISO Kalitesi hem de Uluslararası Test Tesisi onayı akreditasyonu ile kalite taahhüdüne sahiptir. Geobera tarafından sizler için üretilen ürünlerin kaliteli olması ve uygulamanın uzman ekiplerce yapılması sayesinde hem yurtiçi hem de yurtdışında en başarılı işlere imza armış bulunmaktayız.

Ürünlerimizdeki kalite standartlarını yüksek seviyede tutmak için en önemli husus uygulanacak alana en uygun geotekstil kumaşın seçilmesidir. Ancak ürün seçiminde göz önüne alınması gereken bir diğer nokta ise seçeceğiniz firmanın üretim sürecini nasıl yönettiğidir. Çünkü bir firma üretim sürecini gerektiği gibi yönetmediği takdirde, ürünlerde istenilen sonuca ulaşılamayacaktır. Bu da ekstra bir masrafa yol açacak ve müşteriyi memnun etmeyecektir.

Geotekstil keçe üreticileri arsında alanında lider bir firma olan Geobera, müşterilerinin bütçelerini zorlamadan ve riske atmadan alana en uygun geotekstil keçe uygulamasını yapaktadır. Geobera olarak bu süreci müşterilerimize birlikte yürütmekteyiz. Bu sayede üretilen ürünlerimiz müşterilerimizin isteklerine göre üretilmiş olacaktır.  Firmamız, ürünlerdeki kalite standartlarının olağanüstü olması sebebiyle,  geotekstil keçe ihracatında oldukça ön plana çıkmıştır. Geobera farkıyla geotekstil keçe uygulaması düşünüyorsanız, firmanın web sitesini ziyaret edebilir veya müşteri hizmetleri ile anında iletişime geçebilirsiniz.

Geotekstil Keçe Fiyatı Nedir?

Geotekstil keçe fiyatı çeşitli detaylara göre değişmektedir. Üründe uygulanan malzemelerin polyester, polipropilen, yün keçe, kırpıntı keçe gibi farklılıklar göstermesi, geotekstil keçe fiyatlarını değiştirecektir.

Geobera bünyesinde üretilen kaliteli ürünler ile sizler için en uygun uygulamalar yapılmaktadır. Bunun yanı sıra deneyimli ve uzman ekibimiz halen bu alanda kendisini geliştirmeyi hedeflemekte ve bu yolda son gelişmeleri ve teknolojileri takip etmektedir. Bu sayede müşterilerine en iyi sonuçları sunarken bir yandan da sürekli bir gelişim içindedir. Tüm bu hususlar Geobera’yı diğer firmalardan ayırmaktadır.

Sizler de geotekstil keçe 500 gr/m2, geotekstil keçe 1 top kaç m2, geotekstil keçe 150 gr/m2, geotekstil keçe 250 gr/m2 ve geotekstil keçe fiyat hakkında detaylı bilgi almak için 0 (212) 678 13 13 numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.